مهارتهای خود را با آموزشهای سازمان جهاد دانشگاهی تهران ارتقا دهید

دوره های تخصصی زبان انگلیسی

شهید بهشتی

دوره های تخصصی زبان انگلیسی

تربيت مدرس زبان انگليسي (English Teacher Training)

با توجه به برگزاري دوره هاي مختلف زبان انگليسي در مراكز جهاد دانشگاهي و نياز به  تامین مدرسين كارآمد و آشنا با روش هاي جديد تدريس، انواع آزمون ها، اصول كلاس داري و چگونگي انتقال مطالب به فراگيران از يك سو، و لزوم ايجاد هم سويي و هماهنگي در شيوه تدريس مدرسين در مراكز مختلف جهاددانشگاهي از سوي ديگر، برگزاري دوره آموزشي تربيت مدرس زبان انگلیسی ضروري به نظر مي رسد. هم چنين، نياز گسترده و روزافزون به مدرس زبان انگليسي در سرتاسر كشور ضرورت برگزاري چنین دوره اي را دوچندان مي نمايد.

هدف: اين دوره با هدف توانمندسازي فراگيران در زمينه تدريس زبان انگليسی در مراكز مختلف آموزشي و ايجاد هماهنگي لازم در روش هاي تدريس آنها برگزار مي گردد.

شرایط پذیرش: لازم است متقاضيان ورود به اين دوره از توانمندي هاي زباني پيشرفته برخوردار باشند. توانمندي هاي زباني داوطلبین بر اساس آزمون هاي استاندارد شفاهي و كتبي ارزيابي مي گردد.

 

دوره­ فن ترجمه زبان انگلیسی

توانایی در ترجمه به دو عامل بستگی دارد: شناخت دقیق ساختار زبان و گسترده بودن دایره لغت. فراگیران در طول سه ترم، ضمن آموزش دقیق ساختار زبان انگلیسی به شیوه­ای کاملا نوین با مبانی فن ترجمه زبان انگلیسی آشنا می­ شوند و نیز از طریق برنامه ­ای منظم ذخیره­ لغت خود را افزایش می­ دهند به گونه­ ای که در انتهای سه ترم  به اهداف زیر دست می­ یابند:

  • توانایی کامل در تحلیل، ترجمه روان متن­ های عمومی و تخصصی انگلیسی
  • آشنایی با دستور زبان انگلیسی در سطحی پیشرفته (این آشنایی نه تنها پایه­ اصلی آشنایی با ترجمه انگلیسی به فارسی بلکه پایه­ی اصلی ترجمه فارسی به انگلیسی writing)) و نیزپایه اصلی مهارت های سخن گفتن (speaking) و شنیدن (listening) نیز محسوب می شود.
  • آمادگی برای شرکت در آزمون­های زبان انگلیسی (گذراندن این دوره برای شرکت در آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور _ مانند آزمون کارشناسی ارشد و تافل دکتری - کافی است و برای آزمونهای بین المللی (TOEFL IELTS &  (نیز کاملا لازم و ضروری است)

تمامی دوره های آموزشی عمومی و تخصصی کوتاه مدت و بلند مدت در سازمان جهاد دانشگاهی و از جمله این مرکز قابلیت ترجمه رسمی با مهر قوه قضائیه را دارند.

این مرکز با دارا بودن:

  • فضای فیزیکی و امکان مناسب
  • محیط امن، صمیمی و نشاط آور
  • شیوه های آموزشی روزآمد
  • مدرسین خبره و دلسوز
  • پرسنل خدوم
  • کیفیت بسیار بالای برگزاری دوره های آموزشی و صدورگواهینامه با قابلیت رسمی
  • شهریه بسیار مناسب در مقایسه با تمامی مراکز برگزارکننده دوره های آموزشی در سراسر کشور

به صورت آموزش عمومی و انفرادی و با افتخار آماده خدمتگزاری به علاقمندان یادگیری زبان های خارجی خواهد بود.

علاقه مندان به شرکت در این دوره آموزشی در قدم اول کافیست که در سایت معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران عضو شوید. برای این منظور، لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

عضویت در سامانه آموزشی معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران

 

همچنین در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر ، نحوه برگزاری این دوره ها و مشاوره میتوانید با کارشناسان ما از طریق شماره تلفن های مرکز زبان جهاد دانشگاهی تهران در ارتباط باشید.  66928719 و 66435278

کارشناس دوره: خانم قدیانلو

مسئول آموزش زبانهای خارجی: احمد رضا شجاعی