مهارتهای خود را با آموزشهای سازمان جهاد دانشگاهی تهران ارتقا دهید

دوره هاي عمومي زبان انگليسي

کانون زبان شعبه کیانپارس اهواز

دوره های عمومی زبان انگلیسی

دوره عمومي به دوره هايی اطلاق مي شود كه آموزش مهارت هاي گفتاري، شنيداري، نوشتاري و خواندن را به طور هم زمان در سطوح مقدماتي، متوسط و پيشرفته دنبال مي كند. يادگيري مهارت هاي چهارگانه زبان انگليسي در سطوح مختلف مي تواند به نوبه خود نيازهاي زباني طيف وسيعي از مخاطبين را برطرف سازد. در عين حال، فراگيري اين مهارت ها در سطوح مختلف مي تواند به عنوان پيش نياز دوره هاي ديگر، از جمله دوره هاي تخصصي زبان انگليسي مورد توجه قرار گيرد. به منظور پاسخگويي به نياز هر دو گروه از مخاطبین، اداره كل برنامه ريزي و توسعه آموزش جهاددانشگاهي اقدام به طراحي سه دوره عمومي زبان انگليسي نموده است كه در ادامه معرفي مي شوند.

دوره عمومی زبان انگلیسی کودکان

هدف این دوره آموزش مهارت های چهارگانه زبان در سطوح مبتدی، مقدماتی و متوسط برای دانش آموزان مقطع دبستان و راهنمایی است. فراگیران بعد از گذراندن موفقیت آمیز آخرین سطح دوره و بر اساس نتیجه آزمون جامع کتبی و شفاهی پایان دوره، وارد یکی از سطوح دوره آموزشی نوجوانان یا بزرگسالان می‏ شوند.

مجموعه آموزشی مورد استفاده برای دوره زبان انگلیسی کودکان کتاب های  First Friends و Family and Friends  و کتاب های تکمیلی آنها از جمله کتاب های داستان می ‏باشد. این مجموعه یکی از جدیدترین کتاب های آموزشی ویژه کودکان با لهجه امریکایی است و فضای آموزشی مفرح و حرفه ای آن باعث ایجاد انگیزه و شادی در کودکان برای یادگیری زبان انگلیسی می شود. مجموعه حاضر آموزش مهارت های چهارگانه گفتاری، شنیداری، نوشتاری و خواندن را بطور همزمان دنبال کرده و بشکل حرفه ای به توسعه واژگان، آموزش غیر مستقیم گرامر و تلفظ می پردازد.

دوره عمومی زبان انگلیسی نوجوانان

این دوره با هدف آموزش عملی مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی از سطح مقدماتی تا میانی برای گروه سنی 12 تا 18 سال ارائه می شود. فراگیران بعد از گذراندن موفقیت آمیز آخرین سطح دوره و بر اساس نتیجه آزمون جامع کتبی و شفاهی پایان دوره، وارد یکی از سطوح دوره آموزشی بزرگسالان می‏ شوند.

کتاب های مورد استفاده در دوره آموزشی زبان انگلیسی نوجوانان مجموعه آموزشی  Connectاست که به همراه یک مجموعه مکمل کتاب داستان تدریس می شود.

دوره عمومی زبان انگلیسی بزرگسالان

گسترش ارتباطات و ضرورت برقراري روابط ميان ملل مختلف، اهميت فراگيري زبان هاي خارجي را بيش از پيش اجتناب ناپذير ساخته است. از سوي ديگر، روند رو به رشد علوم مختلف و توسعه تکنولوژي و صنعت، برنامه ريزان را بر آن داشته است كه در تربيت افراد متخصص و كارآمد چارچوبي مدون و مشخص را به منظور برگزاري دوره هاي آموزشي زبان هاي خارجي به ويژه زبان انگليسي در نظر گيرند. از اين رو برگزاري دوره زبان انگليسي بزرگسالان براي پاسخگوبي به نياز موجود در جامعه ضروري به نظر مي رسد.

هدف این دوره آموزشی مهارتهای چهارگانه( شنیداری،گفتاری،نوشتاری و خواندن) زبان انگلیسی از سطح مبتدی تا پیشرفته است.

شرایط پذیرش: این دوره آموزشی برای بزرگسالان برگزار می شود. لازم است داوطلبینی که از زمینه قبلی آموزش زبان انگلیسی برخوردارند در آزمون تعیین سطح کتبی و شفاهی شرکت کرده و براساس نتیجه آزمون،در سطح آموزشی مورد نظر شرکت نمایند.

ساختار دوره زبان انگلیسی بزرگسالان بر اساس متد آموزشی EIGHT شامل 16 ترم 40 ساعته و در مجموع در برگیرنده 640 ساعت آموزشی است.

تمامی دوره های آموزشی عمومی و تخصصی کوتاه مدت و بلند مدت مرکز قابلیت ترجمه رسمی را دارند.

این مرکز با دارا بودن:

  • فضای فیزیکی و امکان مناسب
  • محیط امن، صمیمی و نشاط آور
  • شیوه های آموزشی روزآمد
  • مدرسین خبره و دلسوز
  • پرسنل خدوم
  • کیفیت بسیار بالای برگزاری دوره های آموزشی و صدورگواهینامه با قابلیت رسمی
  • شهریه بسیار مناسب در مقایسه با تمامی مراکز برگزارکننده دوره های آموزشی در سراسر کشور

به صورت آموزش عمومی و انفرادی و با افتخار آماده خدمتگزاری به علاقمندان یادگیری زبان های خارجی خواهد بود.