مهارتهای خود را با آموزشهای سازمان جهاد دانشگاهی تهران ارتقا دهید

دوره های خصوصی ونيمه خصوصي

کانون زبان شعبه کیانپارس اهواز

دوره های خصوصی و نیمه خصوصی

حضوری و غیر حضوری

با توجه به نیاز امروز افراد برای یادگیری زبان های خارجی به ویژه زبانهای زنده دنیا به منظور مقاصد مختلف، متقاضیان این دوره از کلاسها با توجه به انگیزه ها و نیاز های متعدد و به جهت تسریع در روند یادگیری و گذراندن دوره های زبان در مدت زمانی کوتاه، انتخاب اول خود را برای آموزش، شرکت کردن در این نوع کلاسها  قرار میدهند. اين مركز با برگزاری دوه های خصوصی و نیمه خصوصی به صورت حضوری و آنلاین با افتخار آماده خدمتگزاری به علاقه مندان به آموزش این دوره از کلاسها می باشد.

 این دوره ها مناسب چه گروه های سنی و افراد میباشد؟

کلاسهای خصوصی و نیمه خصوصی جهاد دانشگاهی تهران در سه گروه سنی کودکان،نوجوانان و بزرگسالان در حوزه زبان انگلیسی و همچنین گروه های نوجوانان و بزرگسالان در حوزه زبان های غیر انگلیسی (فرانسه-آلمانی-عربی) پس از انجام فرایند تعیین سطح و مشخص شدن سطح زبانی فراگیر برگزار می گردد.

شرکت کنندگان در این دوره با رویکرد یادگیری سریع زبان در مدت زمانی کوتاه و ارائه زمان بیشتر به فراگیر برای ارتقاع مهارت های چهار گانه زبان و تمرکز بیشتر بر روی مباحث ارائه شده در کلاس، میتوانند به طور بسیار موثری از این دوره ها استفاده کرده و باکیفیت ترین بهره آموزشی را در این کلاسها دریافت نمایند.