مهارتهای خود را با آموزشهای سازمان جهاد دانشگاهی تهران ارتقا دهید

آزمونها

کانون زبان شعبه کیانپارس اهواز

آزمون تعيين سطح:

دیر بازی است که یادگیری یک زبان خارجی به عنوان اصول ابتدایی و الزامی ارتباطات اجتماعی فرامرزی مورد تایید و تاکید جهانی قرار گرفته است.

آحاد مردم از دانش پژوهان تا گردشگران و دست اندرکاران کسب و کار با سلایق و علایق گوناگون به منظور ایجاد ارتباط هدفمند و موثر با جهان پیرامون خود و تعمیق آن، به امر یادگیری زبان خارجی اقدام نموده اند و این فرآیند، آن به آن شتاب بیشتری می گیرد.

كانون زبان به مدد پشتبانی ۴۰ ساله و تجربه آموزشی مهارت محور و بهره گیری از استادان مجرب و پرتلاش خود با افتخار پذیرای فراگیران گرانقدر و مشتاقان یادگیری زبانهای خارجی می باشد.

مرکز با دارا بودن:

  • فضای فیزیکی و امکانات مناسب
  • محیط صمیمی و نشاط آور
  • شیوه های آموزشی روزآمد
  • مدرسین خبره و دلسوز
  • پرسنل مجرب و کارآمد

به صورت آموزش عمومی و انفرادی با افتخار آماده خدمت گذاری به علاقه‌مندان یادگیری زبانهای خارجی خواهد بود.

همچنین خاطرنشان می‌سازد تمامی دوره های آموزشی عمومی و تخصصی کوتاه مدت و بلند مدت مرکز قابلیت امکان ترجمه رسمی را دارد.

رویکرد آموزشی حاکم بر دوره ها:

شرکت کنندگان در این دوره ها به صورت پیوسته و گام به گام همزمان چهار مهارت صحبت کردن، خواندن، نوشتن و گوش کردن را آموزش دیده و آنها را در طول دوران تحصیل به کار می بندند.

دو مهارت مهم گوش کردن و صحبت کردن اصلی‌ترین چالش فراگیران و استاد در کلاسها بروز خواهد کرد. مهارت نگارش نیز به ویژه به صورت کارورزی و تکالیف خارج از ساعات تدریس برای فراگیر تعیین می شود.

یکی از اصلی ترین دغدغه های ما در مرکز زبان رشتچی یکدست بودن سطح دانش زبانی فراگیران در هر سطح آموزشی زبان های خارجی است . فرایند تعیین سطح با دقت مثال زدنی انجام می‌گیرد، در نتیجه تمام فراگیران هر کلاس به صورت هم افزا دانش زبانی خود را ارتقا می دهند.

از دیگر اقدامات مرکز که در جهت یکدست کردن دانش زبانی افراد و ارتقاء مهارت های چهارگانه آنها تعریف و اجرا شده است می‌توان به ارائه دوره های مکالمه آزاد در دو سطح و کارگاه های آموزشی کوتاه مدت رایگان اشاره کرد که به منظور بازآموزی و یادآوری نکات کلیدی سطوح پیشین است که با استقبال چشمگیر فراگیران همراه است.

لازم به ذکر میباشد :

داوطلبینی که از زمینه قبلی آموزش زبانهای خارجی (انگلیسی،فرانسه،آلمانی،ترکی استانبولی و عربی) برخوردارند، ضروری میباشد که در آزمون تعیین سطح شرکت نموده و بر اساس نتیجه آزمون،در سطح آموزشی مورد نظر ثبت نام نمایند.