مبانی شبکه های کامپیوتری NETWORK + - يكشنبه سه شنبه 20-17

کامپیوتر | سخت افزار- شبکه - امنیت | مبانی شبکه +Network
مدت دوره:
30 ساعت
تعداد جلسات:
10 جلسه
روزهای برگزاری:
یکشنبه - سه شنبه
زمان برگزاری:
17:00 الی 20:00
مهلت ثبت نام: 1402/11/17 - 23:00
فرصت باقیمانده ثبت نام:

فرصت ثبت نام به پایان رسیده

تاریخ شروع: 1402/11/10
تاریخ پایان: 1402/12/13
قیمت دوره: 840,000 تومان

+Network

به طور کلی نتورک پلاس  (CompTIA Network+)  در بین حوزه‌های آی تی اسم آشنایی هست که  بسیار شنیده‌اید. ما در این مطلب کل ماجرای نتورک پلاس و شاخه‌های اصلی آن را برایتان شرح می‌دهیم تا بدانید که آشنایی با نتورک پلاس و دریافت مدرک این دوره برای شما چه مزایایی دارد و در نهایت به کجا خواهید رسید. 

مسیر اشتغال شما برای کار در حوزه شبکه مثل سایر رشته‌های آی تی، به آشنایی مقدماتی نیاز دارد. در واقع آموزش نتورک پلاس مقدمه‌ای برای کسب مدارک ارزشمندی هست که در ادامه مسیر به مجموعه مهارت های IT شما اعتبار می‌دهد و از مزایای ملموس آن، ارتقا مهارت‌های علمی، شغلی و کسب درآمد بالاتر شماست.
​ CompTIA  در واقع مخفف عبارت Computing Technology Industry Association به معنای انجمن یا اتحادیه صنایع فناوری های رایانه ای است. مدرک نتورک پلاس (Network+) و در واقع تمامی مدارک CompTIA ، مدارکی vendor-neutral  هستند. که به معنی عمومی بودن این مدارک و وابسته نبودن آن‌ها به یک کمپانی خاص است. 
در این دوره با اصول ابتدایی مربوط به شبکه آشنا می‌شوید و مبانی شبکه‌های کامپیوتری، لایه‌های OSI، مفاهیم و ساختار IP address و انواع شبکه‌های کامپیوتری مثل LAN ، WAN  و MAN را آموزش خواهید دید. بنابراین این دوره پایه و پیش نیازی برای یادگیری سایر دوره‌های شبکه است، که این اطلاعات در ادامه مسیر کاریتان در حوزه آی تی، به شما کمک می‌کند، علایق خود در این زمینه بهتر بشناسید تا تصویر بهتری از آینده کاری خود در حوزه شبکه داشته باشید و بتوانید در ادامه سایر مدارک ارزشمند نتورک را دریافت نمایید.
 

بعد از تسلط به نتورک پلاس مسیر شما در دو شاخه می‌تواند امتداد پیدا کند، دوره CCNA متعلق به شرکت سیسکو و دوره MCSA متعلق به شرکت مایکروسافت.


CCNA
در دوره CCNA شما با مفاهیم اصول زیر ساخت در شبکه‌های کامپیوتری که بر اساس ساختار شرکت CISCO ساخته شده آشنا خواهید شد مطالبی مانند مسیر یابی، سوئیچینگ، پیکربندی و مدیریت مسیریاب‌ها و سوئیچ‌ها در شبکه‌های کامپیوتری و...

 

MCSA
در دوره  MCSAشما اصول راه اندازی یک شبکه کامپیوتری بر اساس سیستم عامل‌های سرور شرکت مایکروسافت را فرا خواهید گرفت. سرویس‌هایی مانند: DNS, DHCP و Active directory.


البته این نکته را در نظر بگیرید که برای اینکه شما یک کارشناس شبکه محسوب گردید لازم است به هر دو شاخه تسلط داشته باشید.
در دوره‌ی آموزشی نتورک پلاس در جهاد دانشگاهی تهران ما همه چیز را در نظر گرفتیم تا شما از آموزش مجرب‌ترین اساتید این مجموعه بهره‌مند شوید و بتوانید با زمان‌بندی معقول و مناسب هر چه سریع‌تر به این مهارت دست پیدا کنید. شرکت در کلاس‌ها به انتخاب شما می‌تواند حضوری یا آنلاین باشد و مزیت دوره‌های هیبریدی این است که، شما می‌توانید از منزل یا محل کار به صورت آنلاین در کلاس حضوری شرکت کنید. به علاوه اگر تازه کار هستید و می‌خواهید رزومه‌ای قابل ارائه و معتبر به شرکت‌های بزرگ داشته باشید، با ثبت نام این دوره در جهاد دانشگاهی تهران از مزایای آن بهره‌مند شوید و اگر روزی تصمیم به مهاجرت گرفتید مدرک خود را ترجمه و با اطمینان به مقصد خود ارسال کنید.

در این دوره چه مهارتهایی یاد میگیرید؟

  • توپولوژی های شبکه
  • مدل مرجع OSI و TCP/IP
  • آدرس دهی IP
  • سخت افزارهای شبکه١
  • سخت افزارهای شبکه٢
  • تکنولوژی های شبکه های LAN و WAN
  • تنظیمات و دستورات cmd اولیه شبکه

    برای این کلاس نظری ثبت نشده است.

لیست کلاس های دسته بندی مبانی شبکه +Network
مبانی شبکه های کامپیوتری  NETWORK + - دوشنبه سه شنبه 20-17
اساتید جهاد دانشگاهی تهران
شروع دوره:
1403/01/27
روزهای برگزاری:
دوشنبه - سه شنبه
ساعات جلسات:
17:00 الی 20:00
هزینه شرکت در دوره:‌ 1,200,000 تومان