دوره زبان انگليسی(F2)-(ترم دو بزرگسالان)-کدC

زبان های خارجی | دوره های ترمیک زبان انگلیسی | دوره های ترمیک زبان انگلیسی بزرگسالان-(حضوری)
مدت دوره:
40 ساعت
تعداد جلسات:
10 جلسه
روزهای برگزاری:
پنج شنبه
زمان برگزاری:
08:30 الی 12:15
مهلت ثبت نام: 1403/01/30 - 18:00
فرصت باقیمانده ثبت نام:

فرصت ثبت نام به پایان رسیده

ظرفیت باقیمانده: 0
تاریخ شروع: 1403/01/30
تاریخ پایان: 1403/03/31
قیمت دوره: 1,150,000 تومان

دوره زبان انگلیسی بزرگسالان

گسترش ارتباطات و ضرورت برقراري روابط ميان ملل مختلف، اهميت فراگيري زبان هاي خارجي را بيش از پيش اجتناب ناپذير ساخته است. از سوي ديگر، روند رو به رشد علوم مختلف و توسعه تکنولوژي و صنعت، برنامه ريزان را بر آن داشته است كه در تربيت افراد متخصص و كارآمد چارچوبي مدون و مشخص را به منظور برگزاري دوره هاي آموزشي زبان هاي خارجي به ويژه زبان انگليسي در نظر گيرند. از اين رو برگزاري دوره زبان انگليسي بزرگسالان براي پاسخگوبي به نياز موجود در جامعه ضروري به نظر ميرسد.

هدف:

هدف این دوره آموزش مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی (گفتار، شنیدار، نوشتار و خواندن) می باشد. از آنجاییکه همه تمرینات و فعالیت های آموزشی مربوط به کتاب های اصلی و مطالب تکمیلی به زبان انگلیسی صورت می‏ گیرد، بطور طبیعی مهارت گفتاری و مکالمه از برجستگی بالا و خاصی برخوردار بوده و فراگیران فرصت لازم را برای تمرین و یادگیری مکالمه زبان انگلیسی پیدا می ‏کنند.

شرایط پذیرش:

این دوره آموزشی برای بزرگسالان برگزار می شود. لازم است داوطلبینی که از زمینه قبلی آموزش زبان انگلیسی برخوردارند در آزمون تعیین سطح کتبی و شفاهی شرکت کرده و براساس نتیجه آزمون،در سطح آموزشی مورد نظر شرکت نمایند.

ساختار آموزشی:

دوره زبان انگلیسی بزرگسالان شامل ساختار زیر میباشد.

ساختار دوره زبان انگلیسی بزرگسالان بر اساس متد آموزشی EIGHT شامل 15 ترم 40 ساعته و در مجموع در برگیرنده 600 ساعت آموزشی است.

 

شامل 4 بخش- بخش اول در رابطه با خانواده _واژگان جهت مکالمه در رابطه  با نسبت هاي بين افراد خانواده و توصيف ويژگي هاي فردي و شخصيتي ميباشد_گرامر شامل استفاده ازفعل be به همراه کلمه پرسشی who،همچنین  How old جهت پرسیدن سن افراد، محل قرارگیری صفت و قید در جمله، نحوه پرسیدن سوال در خصوص ویژگی شخصیتی افراد مي باشد.

بخش دوم شامل آشنايي با فعاليت هاي روزمره_واژگان جهت مکالمه در رابطه با فعالیت های روزمره افراد، انواع فعالیت های مختلف که در اوقات فراغت صورت می گیرد وکارهای روزانه منزل ميباشد_گرامرشامل زمان حال ساده برای بیان روزمرگی افراد، نحوه سوالی زمان حال ساده، استفاده از قیود تکرار همراه با زمان حال ساده.

بخش سوم، شامل آشنايي با مشاغل،واژگان اين بخش جهت مکالمه در رابطه با  انواع مشاغل،محل فعالیت هر یک از مشاغل،وظایف هر یک از شغل های نامبرده ميباشد_گرامر شامل استفاده از کلمات پرسشی when و what در زمان حال ساده و نحوه پرسیدن شغل افراد،استفاده از کلمات پرسشی where و How در زمان حال ساده و هچنین نحوه پرسیدن سوال در خصوص محل کار افراد و نظرات صاحبان مشاغل در خصوص کار مربوطه،جایگاه صفت و قید در جملات و کلمات ربط and ،but  و Because جهت بیان دلیل ميباشد.

بخش چهار شامل آشنايي با مکان ها و امکاناتي که در نزديکي شما وجود دارد _واژگان جهت مکالمه در رابطه با  آشنایی با مکان ها و امکانات مختلفی که در همسایگی شما وجود دارد، انواع لوازم نقلیه جهت رفت و آمد به کار مدرسه منزل و سفر، کلمات مربوط به آدرس دهی و مسیرها مي باشد_گرامرشامل انواع حروف اضافه مکان برای بیان موقعیت هر محل نسبت به جای دیگر، استفاده از کلمات پرسشی how در زمان حال ساده جهت پرسیدن چگونگی تردد به جاهای مختلف و پاسخ هی مربوطه، استفاده ازجملات امری برای آدرس دهی،استفاده از there is/are جهت وجودیت

  1. محیا سادات هاشمیان: سلام خسته نباشید من با استاد آمارلویی کلاس داشتم واقعا خیلی استاد خوبی بودن و من راضی بودم باتشکر


  2. داریوش کمالی: بنده بعد از مدت ها دوری از زبان انگلیسی مجددا یادگیری رو با جهاد دانشگاهی شروع کردم. از استاد مهربان و صبور خانم شیرجنگ و مجموعه جهاددانشگاهی بسیار ممنونم.


لیست کلاس های دسته بندی دوره های ترمیک زبان انگلیسی بزرگسالان-(حضوری)
دوره زبان انگليسی(E1)-(ترم سه بزرگسالان)-کدC
شهناز نصرتی
شروع دوره:
1403/01/19
روزهای برگزاری:
یکشنبه - سه شنبه
ساعات جلسات:
18:30 الی 20:15
هزینه شرکت در دوره:‌ 1,150,000 تومان
دوره زبان انگليسی(E2)-(ترم چهار بزرگسالان)-کدE
مهدی شیرجنگ
شروع دوره:
1403/01/31
روزهای برگزاری:
جمعه
ساعات جلسات:
13:00 الی 16:45
هزینه شرکت در دوره:‌ 1,150,000 تومان
دوره زبان انگلیسی (A2)-(ترم پانزده بزرگسالان)-کدB
عطيه محبي
شروع دوره:
1403/01/19
روزهای برگزاری:
یکشنبه - سه شنبه
ساعات جلسات:
16:30 الی 18:15
هزینه شرکت در دوره:‌ 1,250,000 تومان