مدیریت،حسابداری،بورس

آموزش تخصصی

حسابداری را می‌توان وجه مشترک همه فعالیت‌های مالی دانست. تهیه گزارشات برای مخاطبان درون و برون‌سازمانی، محاسبه حقوق و دستمزد سرمایه‌های انسانی شرکت‌ها، تهیه اظهارنامه‌ها و انجام امور مالیاتی و انجام امور مربوط به بیمه همگی از جمله امور حیاتی برای هر شرکت است که فعالیتی تجاری یا خدماتی انجام می‌دهد.طیف گسترده فعالیت‌های مربوط به حسابداری منجر شده تا این مهارت به عنوان یکی از مشاغل پر درآمد و همیشگی بازار کار باشد و افراد دارای این تخصص بتوانند با گزینه‌های بیشتری جهت فعالیت در بازار کار مواجه باشند.در این راستا و با هدف آشنایی مخاطبین با مهارت‌های کاربردی حسابداری، گروه حسابداري جهاد دانشگاهي تهران سالهاست با همكاري اساتيد مطرح مجرب كه خود نيز در سازمانهاي بزرگ و معتبر كار مالي انجام مي دهند، اين دوره ها را برگزار نموده و اكثر فراگيران مستعد، پس از اين دوره به سرعت و با كمك اين اساتيد جذب بازار كار شده اند.

بورس: يكي از بازارهاي بزرگ و پوياي مالي كه رابطه مستقيم با توليد يك كشور و سرانه درآمدي آن دارد بازار بورس مي باشد.امروزه افراد مختلف از طيف هاي مختلف جامعه با سرمايه گذاري بر روي سهام بنيادي و خوب آينده خود و فرزندان خود را تضمين مي نمايند.

اين سازمان با اتكاء به اساتيد مستعد، با تجربه و فعال در بازار بورس تهران، دوره هاي كاربردي همچون آشنايي مقدماتي با بورس ، تابلوخواني، تحليل تكنيكال،تحليل بنيادي و .... را برنامه ريزي و اجرا مي نمايد. و فراگيران بسياري پس از اتمام اين دوره ها مشغول به معامله و يا تحليل در بازارهاي مالي شده اند.

تنها چیزی که برای یک عمر سرمایه‌گذاری موفق نیاز دارید تعدادی برگ برنده است تا مثبت‌های آن سرمایه‌گذاری‌های موفق، منفی‌های سرمایه‌گذاری ناموفق را پوشش دهد.«پیتر لینچ»

دوره هاي مديريت كاربردي: مدیریت را ترکیبی از علم و هنر می دانند؛ زیرا "بخشی از آن را می بایست از طریق آموزش مدیریت عمومی فرا گرفت." و " بخشی را می بایست ضمن کار آموخت." ماحصل آنچه که از طریق آموزش اصول مدیریت عمومی بدست می آید را علم مدیریت و آنچه که از طریق تجربه کردن در حین کار بدست می آید را هنر مدیریت می نامند. مدیریت یعنی علم دانستن و هنر توانستن.

سازمان جهاد دانشگاهي تهران با بيش از 40 سال  سابقه مديريتي در عرصه هاي مختلف آموزشي، فرهنگي و پژوهشي  سالهاست با اتكاء به اساتيد مطرح و مجرب در عرصه مديريت كشوري دوره هاي مديريت كاربردي ويژه مديران و ساير علاقمندان را برنامه ريزي و اجرا مي نمايد.اين دوره ها در فضاي آموزشي بيش از 4000 متر مربع و در حدود 30 كلاس استاندارد و با تمامي امكانات و تجهيزات بروز،در حال برگزاري مي باشد.مشکلات مدیریت همیشه به مشکلات مردم تبدیل می‌شود. (سرپیتر دراکر)

 

 لیست کلاس های کارگروه مدیریت،حسابداری،بورس مرکز آموزش تخصصی
حسابداری مالی کد 27 -شنبه و دوشنبه 20-17
مجتبی ابویسانی
شروع دوره:
1403/05/01
روزهای برگزاری:
شنبه - دوشنبه
ساعات جلسات:
17:00 الی 20:00
هزینه: 5,400,000 تومان
حسابداری مالی کد 28 -جمعه 9 -14
سجاد امیری
شروع دوره:
1403/05/26
روزهای برگزاری:
جمعه
ساعات جلسات:
09:00 الی 14:00
هزینه: 5,400,000 تومان